۱۳۹۵/۱۲/۲۸

برگزاری آیین تودیع و معارفه بخشدار سنخواست
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جاجرم : آیین تودیع و معارفه بخشدار سنخواست با حضور دکتر محبی فرماندار جاجرم ، مسئولین ادارات و ارگان ها ، اعضای شورای اسلامی و دهیاران بخش سنخواست در محل سالن جلسات بخشداری سنخواست  برگزار گردید.
در این مراسم از زحمات آقای علی ارجمند ، بخشداری قبلی بخش سنخواست تجلیل و قدردانی بعمل آمد و آقای محمدعلی صاحبی معاونت فرمانداری جاجرم با حفظ سمت به عنوان سرپرست بخشداری سنخواست معرفی شد.

دکتر محبی فرماندار جاجرم از تلاش های بی دریغ و دلسوزانه آقای علی ارجمند، بخشدار سابق بخش سنخواست در جهت پیشرفت و تعالی این بخش تجلیل و قدردانی بعمل آورد. وی همچنین به سابقه حضور آقای صاحبی معاونت فرمانداری در مجموعه وزارت کشور اشاره نمود و افزود : حضور ایشان در بخش سنخواست موجبات رشد و ترقی این بخش را فراهم می نماید.
وی در ادامه به فعالیت ها و اقدامات دولت تدبیر و امید در سال 95 اشاره کرد و افزود : بازسازی کشور در بخش های مختلف نیازمند مدیریت و تدبیر و صرف زمان می باشد که با تلاش شبانه روزی دولتمردان دولت تدبیر و امید، کشور از بحران و خشکسالی فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی بیرون آمد و شاهد ارتقاء شاخص های کلان کشور در جهت رشد و توسعه یافتگی در بخش های مختلف می باشیم. کاهش نرخ تورم، افزایش رشد اقتصادی، اجرای طرح تحول نظام سلامت، بهبود وضعیت صادرات و واردات، خودکفایی در تولید گندم، افزایش سهم تولید نفت ایران در بین کشورهای تولید کننده نفت ، موفقیت چشم گیر برنامه برجام و لغو تحریم ها از جمله موفقیت های دولت بود که با حمایت های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) صورت گرفته است.
وی با بیان این مطلب که عملکرد خوب و شایان توجه دولت تدبیر و امید مورد کم لطفی و بی توجهی رسانه ها قرار گرفته است تصریح داشت : چرا رسانه ها درباره اقدامات دولت اطلاع رسانی نمی کنند و آنگونه که لازم است مردم و اقشار مختلف جامعه را از اقدامات و فعالیت های دولت آگاه نمی کنند.
مقام عالی دولت در شهرستان با اشاره به کمک های دولت در حوزه های مختلف در جهت ارتقاء شاخص های کلان گفت : اثرات شاخص های کلان در درازمدت قابل مشاهده است. از جمله کمک های دولت می توان به توجه ویژه دولت به شهرداری ها و دهیاری ها اشاره نمود که در شهرستان جاجرم از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید بالغ بر 25 میلیارد تومان به شهرداری ها و 8 و نیم میلیارد تومان به دهیاری ها در سطح شهرستان جاجرم اعتبارات تخصیص داده شده است که نشان از انضباط مالی دولت و هزینه کردن بودجه ها در موارد تعیین شده است و این مقوله از جمله شاخص های کشورهای توسعه یافته در عرصه بین الملل می باشد.
فرماندار جاجرم در ادامه به انتخابات سال 96 اشاره داشت و افزود : انتخابات در ذات خود امید آفرین و تحول آفرین است. انتخابات برای مردم انگیزه و انرژی مضاعف ایجاد می کند و بازآفرینی و بهبود وضعیت ارگان ها را به دنبال دارد. وی با تاکید بر اهمیت برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور گفت : باید با تمام توان تلاش کنیم تا انتخابات در فضایی سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری مردم فهیم شهرستان جاجرم برگزار شود. آنچه مهم است افزایش مشارکت مردم در انتخابات و برگزاری انتخاباتی پرشور و قانونمند می باشد که این حضور گسترده منجر به تغییر دیدگاه جوامع بین الملل نسبت به جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.
وی در خاتمه به اهمیت همکاری و تعامل مسئولین سطح شهرستان و بخش سنخواست به منظور پیشبرد اهداف و ارتقاء شاخص های توسعه یافتگی اشاره کرد و خواهان همکاری اعضای شورای اسلامی و دهیاران بخش سنخواست با سرپرست جدید بخشداری شد.
 
قابل ذکر است آقای ارجمند بخشدار سابق بخش سنخواست گزارشی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در زمان حضور خود در سطح بخش سنخواست ارائه نمود.
اقای صاحبی معاونت فرمانداری جاجرم و سرپرست بخشداری سنخواست نیز در این جلسه به اهمیت پاسخگویی مسئولین در ارائه خدمات به مردم و ارباب رجوع تاکید کرد و افزود : مسئولین باید خدمتگذار مردم باشند و در جهت تحقق آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی با یکدیگر همکاری و تعامل داشته باشند.
وی با تاکید بر اهمیت برگزاری هرچه باشکوهتر انتخابات تصریح داشت : شهرستان جاجرم از سابقه درخشان در برگزاری انتخابات در سطح استان برخوردار است، امیدواریم با مشارکت همه اقشار جامعه بویژه اعضای محترم شوراهای اسلامی ، دهیاران و دیگر افراد و دست اندرکاران انتخاباتی با شکوه برگزار گردد و شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای باشیم.

 

منبع : فرمانداری جاجرم
تعداد بازدیدها : ۹۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری